Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Up10
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Yyyyrf11
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Down11

Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Gfgfg12
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne11Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne12Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne13Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne14Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne15Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne16Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne17Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne18Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne19Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne20Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne21Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne37Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne24Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Cccfis10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne25Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne26Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne27Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne28Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne29Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne30Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne31Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne32Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne33Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne34Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne35Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Shanne36Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Spacer10
•°o.O—(•·÷[MU ONLİNE TURKEY]÷·•)—O.o°•
Forum siteniz
AnasayfaportalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
ein Bildein Bild

Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...

YazarMesaj
Kullanıcı ismi
ayberkemir
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
ayberkemir
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
Profil bilgileri
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Üyenin yaşı Üyenin yaşı : 33
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
Rep puanı Rep puanı : 0
Rep gücü Rep gücü : 5423
Aktiflik :
Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Right_bar_bleue
Profil bilgileri
http://Faceboo.com/geceyildizlari

Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Vide
MesajKonu: Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim... Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...  Icon_minitime1C.tesi Nis. 23, 2011 4:42 pm

‎---------------------------------------------------------------------------------------
...:::Bilgiler:::..
---------------------------------------------------------------------------------------

Server Adı : Anatolia-Mu
Versiyon : Season4 Episode2
Server Kapasitesi : 200
Dedicated : Evet 100Mbit (Türkiye)
Up Time : 7/24
Website :
Forum :
Üyelik Alımı :

---------------------------------------------------------------------------------------
...:::Özellikler:::..

Exp: 333
Drop : 65
BB : Off
Reset Level : 400
Max Level : 400
Reset Ücreti : 50.000.000
Grand Reset : 1000Reset
Event : Btün Eventler CAlişmakta.
Reset Stili : Reset Point
Max Stats : 65535
DUEL SYSTEM: DueL Arena AKTIF..

...:::LVL Başı Point:::..

Dark Knight : 5
Dark Wizard : 5
Fairy Elf : 5
Magic Gladiator : 7
Dark Lord : 7
Summoner : 5

...:::Jewel Başarı Oranı:::..

Bless : %100
Soul : %100
Soul + luck : %100
Life : %100

...:::Chaos Machine:::..
+10 : || + luck : %100
+11 : || + luck : %100
+12 : || + luck : %100
+13 : || + luck : %100

...:::Event:::..

Blood Castle : Acik
Devil Square : Acik
Illusion Temple : ACik
Chaos Castle : ACik
Castle Siege : (Acilicak)
Nightmare Event : Acik
Cry Wolf Event : Acik
Happy Hour : ACik
SkyEvent : Acik
MostMErchant : Acik
Raklion Boss :Acik

...:::Admin & GM:::..

Yardımcı Admin Ve Gm ALımı Olacaktır... Server İçin eri SAyım Başlamıstır. Calısmalar Son Hızı İle Devam Ediyor...

Yakında Sitemizi Sizinle Bu konu Üzerinden paylascam.....

PAYLAŞ

http://Faceboo.com/geceyildizlari

Merhaba Arkadaşlar Ben Ayberk Buyrun İçeriye girip bir bakın derim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu
 Similar topics
-
» Merhaba
» Merhaba
» Merhaba shanex adminim